Hubs & switches

TP-LINK-switch TL-SG1005D Uadministreret, stationær, 1 Gbps (RJ-45) porte antal 5, Strømforsyningstype Ekstern, Plastikhus
FRI FRAGT
TP-LINK-switch TL-SG1005D...
273,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 36 måneder Producentens produktnavn: TL-SG1005D Producentens produktfamilie: Switch Gigabit Ethernet (kobber) porte antal: 5 Switch type: Uovervåget Formfaktor: Desktop Strømforsyningstype: Ekstern Andre funktioner: Plastikhus
TP-LINK-switch TL-SG1008D Uadministreret, stationær, 1 Gbps (RJ-45) porte antal 8, Strømforsyningstype Ekstern, Plastikhus
FRI FRAGT
TP-LINK-switch TL-SG1008D...
348,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 36 måneder Producentens produktnavn: TL-SG1008D Producentens produktfamilie: Switch Gigabit Ethernet (kobber) porte mængde: 8 Switch type: Ustyret Strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop Andre funktioner: Plastikhus
TP-LINK Switch TL-SF1005D Uadministreret, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) porte antal 5, Strømforsyningstype Ekstern
FRI FRAGT
TP-LINK Switch TL-SF1005D...
205,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti : 36 måneder Producent produktnavn : TL-SF1005D Producent produktfamilie : Switch POE : Nej Fremherskende porttype : 10/100 Mbps (RJ-45) 10/100 Mbps (RJ-45) porte antal: 5 Switch type : Uadministreret Formfaktor : Desktop Strømforsyningstype : Ekstern
TP-LINK 8-ports 10/100 Mbps Desktop Network Switch LS1008 Uadministreret, Desktop
FRI FRAGT
TP-LINK 8-ports 10/100 Mbps Desktop...
192,00 kr.
(inkl. moms)
Egenvægt: 0,11 kg Garanti: 36 måneder Producentens produktnavn: LS1008 Producentproduktfamilie: 8-ports 10/100 Mbps Desktop Network Switch POE: Nej Fremherskende porttype: 10/100 Mbps (RJ-45) Switchtype : Ikke-administreret Strømforsyningstype: Ekstern Formfaktor: Desktop Ethernet LAN (RJ-45) porte: 8 Urkassedesign: Plastkasse
TP-LINK-switch TL-SG108 Uadministreret, stationær, 1 Gbps (RJ-45) porte antal 8, Strømforsyningstype Ekstern
FRI FRAGT
TP-LINK-switch TL-SG108 Uadministreret,...
429,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 60 måneder Producentens produktnavn: TL-SG108 Producentens produktfamilie: Switch POE: Nej Overvejende porttype: 1 Gbps (RJ-45) Gigabit Ethernet (kobber) porte mængde: 8 Switch type: Ustyret strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop
TP-LINK 5-Port Desktop Switch LS1005G Ustyret, Desktop
FRI FRAGT
TP-LINK 5-Port Desktop Switch LS1005G...
252,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 36 måneder Producentens produktnavn: LS1005G Producentens produktfamilie: 5-Port Desktop Switch POE: Nej Overvejende porttype: 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Switchtype: Ustyret Strømforsyningstype: Ekstern formfaktor : Desktop Ethernet LAN (RJ-45)
TP-LINK Switch TL-SG105E Web Management, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) porte antal 5, Strømforsyningstype Ekstern
FRI FRAGT
TP-LINK Switch TL-SG105E Web...
308,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 60 måned (er) Producents produktnavn: TL-SG105E Producent produktfamilie: Switch POE: Nej Overvejende porttype: 1 Gbps (RJ-45) Gigabit Ethernet (kobber) porte antal: 5 Switch type: Web Management Strømforsyningstype : Ekstern formfaktor: D
TP-LINK-switch TL-SF1005LP Uadministreret, stationær, 10/100 Mbps (RJ-45) porte antal 5, PoE-porte antal 4, Strømforsyningstyp
FRI FRAGT
TP-LINK-switch TL-SF1005LP...
583,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 60 måned (er) Producents produktnavn: TL-SF1005LP Producentens produktfamilie: Switch Gigabit Ethernet (kobber) porte mængde: Switch type: Ustyret strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop Power over Ethernet (PoE) porte antal: 4
TP-LINK Desktop-netværkskontakt LS105G 10/100/1000 Mbps (RJ-45), ikke-administreret, desktop, Ethernet LAN (RJ-45) porte 5
FRI FRAGT
TP-LINK Desktop-netværkskontakt LS105G...
277,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 60 måned (er) Producentens produktnavn: LS105G Producentens produktfamilie: Desktop-netværkskontakt POE: Nej Overvejende porttype: 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Switchtype: Uovervåget strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop Ethernet LAN (
TP-LINK Switch TL-SG108E Web Management, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) porte antal 8, Strømforsyningstype Ekstern
FRI FRAGT
TP-LINK Switch TL-SG108E Web...
473,00 kr.
(inkl. moms)
Producentens produktnavn: TL-SG108E Producents produktfamilie: Switch Garanti: 60 måned (er) SFP-porte mængde: Switch type: Web Management Strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop Gigabit Ethernet (kobber) porte antal: 8
TP-LINK Switch TL-SF1024D Uadministreret, Desktop/Rackmount, 10/100 Mbps (RJ-45) porte antal 24
FRI FRAGT
TP-LINK Switch TL-SF1024D...
693,00 kr.
(inkl. moms)
PET : 10 gGaranti : 36 måneder Producentens produktnavn : TL-SF1024D Producentens produktfamilie : Switch POE : Nej Fremherskende porttype : 10/100 Mbps (RJ-45) Switchtype : Ikke-styret strømforsyningstype : Ekstern Formfaktor : Desktop-/rackmonteret kabinetdesign: stålkabinet Andre funktioner: Innovativ energieffektiv teknologi sparer strøm op til 75 %; Understøtter selvlærende MAC-adresse og automatisk MDI/MDIX 10/100 Mbps (RJ-45) porte antal: 24
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelængde 850 nm, Maksimal overførselsafstand 550 m,
FRI FRAGT
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode...
303,00 kr.
(inkl. moms)
Dataoverførselshastighed: 10/100/1000 Mbit/s Bølgelængde: 850 nm Maksimal overførselsafstand: 550 m Connector type: Dual LC Andre funktioner: (2-Pack) Producent produktnavn: UF-MM-1G Medietype: Multi-Mode Fiber Formfaktor : SFP Driftstemperatur: 0 til
D-Link 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Light Switch
FRI FRAGT
D-Link 8-Port Gigabit Ethernet Metal...
289,00 kr.
(inkl. moms)
D-Link DGS‑108 8‑Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch, blackThe DGS-108 8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch offers an economical way for SOHO and small and medium businesses to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet.