Hubs & switches

TP LINK switch TL SG1008D...
240,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 36 måneder Producentens produktnavn: TL-SG1008D Producentens produktfamilie: Switch Gigabit Ethernet (kobber) porte mængde: 8 Switch type: Ustyret Strømforsyningstype: Ekstern formfaktor: Desktop Andre funktioner: Plastikhus
TP LINK 10 Port Gigabit Easy Smart...
1.379,00 kr.
(inkl. moms)
Garanti: 60 måned (er) Switch type: PoE Switches Producent produktnavn: TL-SG1210MPE Formfaktor: Desktop Producer produktfamilie: 10-Port Gigabit Easy Smart Switch med 8-Port PoE+ Overvejende porttype: 10/100/1000 Mbps ( RJ-45) Strømforsyningstype: E
TP LINK netværksafbryder Easy smart...
431,00 kr.
(inkl. moms)
TP-LINK Gigabit Easy Smart netværksafbryder, Layer 2, 8-porte 10/100 / 1000Mbps, RJ45, auto MDI / MDIX, QoS, blæserfri, metalhus, sort TL-SG108E Gigabit Easy Smart switch er en perfekt opgradering fra en automatisk kontakt, beregnet til små og mellemst
Ubiquiti EdgeSwitch 10X EU
979,00 kr.
(inkl. moms)
Switch type: Administreret Antal Gigabit Ethernet (kobber) porte: 8 Formfaktor: Desktop Power over Ethernet (PoE): ja Overvejende porttype: 1 Gbps (RJ-45) Producentens produktnavn: ES-10XP Producent produktfamilie: EdgeSwitch Antal passive PoE -porte: 8 P
Ubiquiti UF MM 10G SFP Multi Mode...
437,00 kr.
(inkl. moms)
Dataoverførselshastighed: 10/100/1000/10000 Mbit/s Bølgelængde: 850 nm Maksimal overførselsafstand: 300 m Connector type: Dual LC Andre funktioner: (2-Pack) Producent produktnavn: UF-MM-10G Medietype: Multi-Mode Fiber Formfaktor: SFP+ Driftstemperatur
D Link netværksafbryder 8xRJ45 2xSFP...
2.224,00 kr.
(inkl. moms)
D-Link netværksswitch, 10/100 / 1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, PoE +, Green Technology, Web GUI, metal, sort / sølv DGS-1100-serien smarte switches er perfekte til små virksomheder, der ønsker at drive VoIP-telefoner, trådløse adgangspunkter eller netv
Trådløst AC1300 Wave2 Nuclias...
1.770,00 kr.
(inkl. moms)
D-Link Nuclias DBA-1210P, Nuclias Cloud-Managed AC1300 Wave 2 Access Point, med 1 års licens, hvid Cloud-administreret netværksløsning DBA-1210P Access Point (AP) er en del af Nuclias Cloud-løsningen - D-Links komplette cloud-managed netværksløsning
D Link 8 port Gigabit Industrial Switch...
2.218,00 kr.
(inkl. moms)
D -Link DIS - 100G - 10S Industrial Gigabit Unmanaged Switch med 2 SFP -slots, sort Testet mod vibrationer, stød, frit fald og elektromagnetisk kompatibilitet for at maksimere netværkets driftstid i forskellige driftsmiljøer, herunder smart byovervågning, fabriksautomation og trådløs udendørs netværk.